Anterior.

Konsultant ds. Obsługi Klienta - j. angielski i niemiecki K/M

  • Atividade.
    Conselheiro(a) de Clientela
  • Local.
    Cybernetyki 9, 02-677 Varsovie / Polónia
  • Contrato.
    UoP
  • Nível mínimo de experiência.
    Iniciante
  • Posto a ocupar a.
    02-26-2018
  • Partilhar.

Description de la mission

armatis-lc jest firmą francuską specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z Klientem na odległość. Jako jeden z liderów w swojej dziedzinie istniejemy na rynku 25 lat i nadal prężnie się rozwijamy.

Wiemy, co jest dla Ciebie ważne: pewna praca i stałe wynagrodzenie. Dołącz do nas i znajdź harmonię pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

W związku z rozwojem poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klienta Bankowego ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego.

Opis stanowiska:

• Profesjonalna oraz przyjazna obsługa klientów w zakresie połączeń przychodzących;
• Udzielanie informacji na zapytania klientów;
• Prezentowanie aktualnych ofert produktów bankowych.

Profil

Wymagania:

• Znajomość języka niemieckiego (C1) oraz angielskiego (B2);
• Swoboda wypowiedzi;
• Wysoka kultura osobista;
• Znajomość obsługi komputera;
• Zainteresowanie branżą bankową.

W zamian oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie, które składa się z podstawy i premii;
• Cykl profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy oraz wsparcie w trakcie pracy;
• Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;
• Możliwość skorzystania z benefitów tj. Karta MultiSport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Alguns campos são inválidos. Por favor, verifique as informações introduzidas.

A sua candidatura foi enviada com sucesso. Responder-lhe-emos logo que possível..

Ocorreu um erro no envio da sua candidatura. Tente mais tarde..