Anterior.

Konsultant Telefoniczny K/M

  • Atividade.
    Conselheiro(a) de Clientela
  • Local.
    Cieszyńska 365 Bielsko-Biała / Polónia
  • Contrato.
    Contrato a termo
  • Nível mínimo de experiência.
    Iniciante
  • Partilhar.

Description de la mission

ZAKRES ZADAŃ:

· kontakt ze stałymi Klientami,
· przedłużanie umów,
· personalizacja oferty zgodnie z preferencjami Klientów,
· inicjowanie i aktywne kształtowanie pozytywnych relacji z Klientami,
· realizacja wyznaczanych celów projektowych.

Profil

Oczekujemy:

· dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin – 40 h w tygodniu,
· zapału do pracy i chęci rozwoju,
· komunikatywność oraz umiejętność, nawiązywania pozytywnych relacji z innymi ludźmi
·umiejętności obsługi komputera.

Alguns campos são inválidos. Por favor, verifique as informações introduzidas.

A sua candidatura foi enviada com sucesso. Responder-lhe-emos logo que possível..

Ocorreu um erro no envio da sua candidatura. Tente mais tarde..