Anterior.

Specjalista ds. obsługi infolinii sklepu internetowego - j. angielski K/M

  • Atividade.
    Conselheiro(a) de Clientela
  • Local.
    Krakow, ul,Zablocie 20/22, 30-701 Cracovie / Polónia
  • Contrato.
    UcP
  • Nível mínimo de experiência.
    Iniciante
  • Partilhar.

Description de la mission

Armatis-LC jest francuską firmą specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z Klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W ciągu ostatnich 25 lat działalności zdobyliśmy uznanie Klientów z różnych branż. Nasz dynamiczny rozwój oparty jest na czterech filarach: innowacyjność, dążenie do doskonałości, przywiązanie do różnorodności oraz zaangażowanie.

Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu i zostań: Specjalistą ds. obsługi Klienta infolinii sklepu internetowego!

Jakie będą Twoje zadania?

- kontakt mailowy, obsługa czatów oraz odbieranie połączeń przychodzących od
Klientów internetowego sklepu z artykułami dla zwierząt,
- udzielanie informacji na pytania odnośnie zamówień asortymentu, dostaw,
zwrotów, skarg, reklamacji itp.

Profil

Co jest dla nas istotne?

- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1,
- ośmiogodzinna dzienna dyspozycyjność - pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 18:00,
- gotowość do podjęcia współpracy dwuzmianowej,
- komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z innymi
ludźmi,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

W ramach współpracy z nami oferujemy:

- wynagrodzenie składające się ze: stawki godzinowej oraz atrakcyjnego systemu
motywacyjnego,
- profesjonalne szkolenie wstępne, na którym zyskasz wiedzę z zakresu obsługi
Klienta,
- wsparcie merytoryczne lidera na każdym etapie współpracy z nami oraz
coachingi podnoszące Twoje umiejętności,
- dofinansowanie do kart sportowych,
- pracę w młodym zespole w atmosferze wzajemnego poszanowania i wsparcia.

Alguns campos são inválidos. Por favor, verifique as informações introduzidas.

A sua candidatura foi enviada com sucesso. Responder-lhe-emos logo que possível..

Ocorreu um erro no envio da sua candidatura. Tente mais tarde..