Anterior.

Specjalista ds. obsługi infolinii sklepu internetowego K/M

  • Atividade.
    Conselheiro(a) de Clientela
  • Local.
    ul. Walerego Sławka 5, 30-633 Kraków / Polónia
  • Contrato.
    Contrato a termo
  • Nível mínimo de experiência.
    Iniciante
  • Posto a ocupar a.
    02-19-2018
  • Partilhar.

Description de la mission

Armatis-LC jest francuską firmą specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z Klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W ciągu ostatnich 25 lat działalności zdobyliśmy uznanie Klientów z różnych branż. Nasz dynamiczny rozwój oparty jest na czterech filarach: innowacyjność, dążenie do doskonałości, przywiązanie do różnorodności oraz zaangażowanie.

Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu i zostań: SPECJALISTĄ DS. OBSŁUGI KLIENTA

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

- kontakt mailowy, obsługa czatów oraz odbieranie połączeń przychodzących od Klientów internetowego sklepu z artykułami dla zwierząt,
- udzielanie informacji na pytania odnośnie zamówień, asortymentu, dostaw, zwrotów, skarg, reklamacji itp.

W RAMACH WSPÓŁPRACY Z NAMI OFERUJEMY:

- wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz atrakcyjnego systemu motywacyjnego,
- profesjonalne szkolenie wstępne, na którym posiądziesz wiedzę z zakresu obsługi Klienta,
- wsparcie merytoryczne lidera na każdym etapie współpracy z nami oraz coachingi podnoszące Twoje umiejętności,
- dofinansowanie do kart sportowych,
- liczne konkursy motywacyjne,
- pracę w młodym zespole, w atmosferze wzajemnego poszanowania i wsparcia.

Profil

CO JEST DLA NAS ISTOTNE?

- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
- ośmiogodzinna dzienna dyspozycyjność - pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00,
- gotowość do podjęcia współpracy dwuzmianowej,
- komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z innymi ludźmi,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Alguns campos são inválidos. Por favor, verifique as informações introduzidas.

A sua candidatura foi enviada com sucesso. Responder-lhe-emos logo que possível..

Ocorreu um erro no envio da sua candidatura. Tente mais tarde..