Anterior.

Specjalista ds. obsługi Klienta bankowego K/M

  • Atividade.
    Conselheiro(a) de Clientela
  • Local.
    Krakow, ul,Zablocie 20/22, 30-701 Cracovie / Polónia
  • Contrato.
    UcP
  • Nível mínimo de experiência.
    Iniciante
  • Posto a ocupar a.
    01-15-2018
  • Partilhar.

Description de la mission

Interesują Cię finanse i bankowość? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Nieważne czy stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy, czy masz już doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi. Dołącz do rozwijającej się branży obsługi klienta!

Opis stanowiska:

- przeprowadzanie telefonicznych rozmów ze stałymi Klientami banku, którzy
zgłosili prośbę o kontakt,
- przeprowadzanie wstępnych weryfikacji zdolności kredytowych Klientów,
- przedstawienie wstępnej oferty produktów bankowych.

Profil

Wymagamy:

- wykształcenia min. średniego,
- dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin – 40 h w tygodniu,
- znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office.

Oferujemy:

- pracę dla wiodącego europejskiego banku,
- atrakcyjne wynagrodzenie – stawka podstawowa do 15zł/h + system
motywacyjny,
- pracę w godzinach 08:00-19:00, z możliwością ustalenia godzin współpracy,
- ciekawe wyzwania i profesjonalne szkolenia prowadzone przez naszych trenerów,
- przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze wraz z przestrzenią do relaksu,
- dofinansowanie do karty sportowej,
- szansę na rozwój i awans w strukturach firmy.

Alguns campos são inválidos. Por favor, verifique as informações introduzidas.

A sua candidatura foi enviada com sucesso. Responder-lhe-emos logo que possível..

Ocorreu um erro no envio da sua candidatura. Tente mais tarde..